آکادمی اسکیت سایمان

آکادمی اسکیت سایمان دارای تنها پیست اسکیت استاندارد در شمال غرب کشور و بزرگترین پیست اسکیت خاورمیانه زیر نظر سرمربی مجرب فعلی تیم ملی هاکی جناب آقای ارسلان علیجانی منفرد، مؤسس، سرمایه گذار و مدیرعامل مجتمع ورزشی سایمان با بیش از صد عنوان قهرمانی باشگاهی، استانی، کشوری و بین المللی در رشته های تخصصی اسکیت در کارنامه خویش میباشد.

آکادمی اسکیت سایمان با فراهم آوردن محیطی شاد و خانوادگی، توسط مربیان کارآزموده و ماهر رشته ورزشی اسکیت و اسکیت برد را به صورت کاملا تضمینی، اصولی و صحیح با توجه به شرایط سنی و روحی هنرآموزان گرامی آموزش میدهد. در آکادمی اسکیت سایمان سن آموزشی از 3 سال به بالا بوده و هر ترم آموزشی 10 جلسه با زمان آموزش یک ساعت میباشد. کلاس ها به صورت گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برگزار میشود.

آموزش آکادمی اسکیت سایمان از مبتدی تا پیشرفته در رشته های هاکی، سرعت، فری استایل و نمایشی رولبال، اسپید اسلالوم، اسکیت برد و تمامی رشته های مربوط به اسکیت با کسب احکام قهرمانی متنوع هنرآموزان افتخار دارد خود را به عنوان بهترین باشگاه آموزش اسکیت در شمال غرب کشور معرفی نماید. در همین راستا قهرمانی های تیم هاکی سایمان در لیگ برتر کشور هر سال مقام اول و یا دوم کشوری را کسب مینماید.

در رشته هنری با بیش از ده ها نفر از بازیکنان این تیم همیشه جزو نفرات اول و دوم و سوم در سطح کشور میباشد. در رشته سرعت چه در بخش نونهالان و چه در بخش نوجوانان و جوانان همیشه حرف اول در میدان مسابقات کشوری بوده و در رشته فری استایل با پرورش ورزشکاران خالق و فعال در این رشته در مسابقات به کسب مقام های نخست و دوم کشوری نائل آمده است.

فرم عضویت

جهت عضویت فرم زیر را پر کنید

    اطلاعات تماس

    گالری عکس